EN / PL
Lab photo

Kilka słów o nas

Firma Genesius powiązana jest z dyscypliną naukową nazywaną biologią syntetyczną, która stanowi połączenie biologii molekularnej, inżynierii genetycznej oraz chemii nanostruktur. Specjalizujemy się przede wszystkim w tworzeniu konstruktów złożonych z kwasów nukleinowych, zarówno DNA i RNA. Zajmujemy się także projektowaniem i wytwarzaniem syntetycznych fragmentów DNA/RNA o długości ≥ 500 nt, tworzeniem konstruktów znakowanych fluorescencyjnie oraz konstruktów hybrydowych DNA/RNA (także zawierających odpowiednie modyfikacje nukleozydowe) oraz "wklejaniem" konstruktów w większe jednostki (nośniki, wektory).

Genesius prowadzi prace zlecone, usługi naukowo-badawcze oraz realizuje własne innowacyjne projekty biotechnologiczne. W projektach Genesius, zgodnie z naszą misją, poprzez badania i innowacje, współdziałają nauka i biznes. Dzięki licznym kontaktom ze światowej sławy naukowcami, Genesius oferuje także konsultacje w zakresie biologii syntetycznej i biotechnologii.

Dodatkowo oferujemy:

  • analizy rynku biotechnologicznego, zarówno w Polsce jak i na świecie
  • doradztwo w zakresie ochrony patentowej wynalazków.

Kilka słów o nas

Firma Genesius powiązana jest z dyscypliną naukową nazywaną biologią syntetyczną, która stanowi połączenie biologii molekularnej, inżynierii genetycznej oraz chemii nanostruktur.

Oferta

Od niedawna mamy w ofercie nowy produkt: preparat o aktywności enzymatycznej ludzkiej AID. Oferujemy także konstrukty złożone z kwasów nukleinowych DNA/RNA.

Jak zamówić

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, jak zamówić nasze produkty, skontaktuj się z nami
+48 600 605 857 / info@genesius.pl.

Postaw na zespół doświadczonych specjalistów i nowoczesną aparaturę...

nasi partnerzy

Genesius Sp. z o.o., ul. Rubież 46H, 61-612 Poznań
NIP: 9721244814, REGON: 302470730, KRS: 0000494790

© 2013-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.