EN / PL
Lab photo

Porady i konsultacje

Odpowiedzi na potrzeby i opinie wyrażane przez naszych Klientów są nieodzownym elementem umożliwiającym rozwój naszej firmy, a także postęp w prowadzonych pracach badawczo-rozwojowych. Wierzymy, iż zarówno polska nauka, jak i przemysł, mogą wkrótce dorónać światowym liderom. Uważamy, że w obecnych czasach polska nauka potrzebuje współpracy z firmami biotechnologicznymi, które dzięki specjalizacji mogą znacznie skrócić czas niezbędny na prowadzenie badań, a co za tym idzie, przyspieszyć komercjalizację ich wyników. To z kolei może przyczynić się do rozwoju firm biotechnologicznych. Wierzymy w siłę takiego właśnie sprzężenia zwrotnego.

Serdecznie zapraszamy do dzielenia się z nami problemami, jakie napotykają Państwo w swojej codziennej pracy laboratoryjnej. Postaramy się, w miarę naszych możliwości, znaleźć rozwiązanie lub wskazać drogę prawidłowego postępowania. Państwa opinie lub sugestie pozwolą nam dążyć do ciągłego podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług, a także wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy do współpracy!

Kilka słów o nas

Firma Genesius powiązana jest z dyscypliną naukową nazywaną biologią syntetyczną, która stanowi połączenie biologii molekularnej, inżynierii genetycznej oraz chemii nanostruktur.

Oferta

Od niedawna mamy w ofercie nowy produkt: preparat o aktywności enzymatycznej ludzkiej AID. Oferujemy także konstrukty złożone z kwasów nukleinowych DNA/RNA.

Jak zamówić

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, jak zamówić nasze produkty, skontaktuj się z nami
+48 600 605 857 / info@genesius.pl.

Postaw na zespół doświadczonych specjalistów i nowoczesną aparaturę...

nasi partnerzy

Genesius Sp. z o.o., ul. Rubież 46H, 61-612 Poznań
NIP: 9721244814, REGON: 302470730, KRS: 0000494790

© 2013-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.